SCHODY DĘBOWE I STOPNIE DREWNIANE

Każdemu wnętrzu, bez względu na jego charakter,
schody dębowe dodadzą elegancji i naturalnego piękna.

Drewno jest najpopularniejszym a zarazem najprzyjemniejszym materiałem wykorzystywanym do wykończenia schodów. Schody drewniane dodają wnętrzu ciepłego i naturalnego charakteru a w połączeniu z metalowymi elementami będą przykuwać uwagę i zdobić cały dom. Poza tym odpowiednio zakonserwowane stopnie drewniane są bardzo wytrzymałe – wytrzymają kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat.

Stopnie drewniane w ofercie Drewnolandu

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim stopnie lite i stopnie warstwowe Premium wykonywane z jednego z najtrwalszych i najlepszych rodzimych gatunków drewna jakim jest dąb. Schody dębowe są inwestycją na długie lata, rzadko decydujemy się na ich wymianę. Tańszą a równie trwałą alternatywą dla stopni litych są stopnie drewniane klejone na mikrowczepy, które cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów. Stopnie drewniane wykonane z dębu produkujemy indywidualnie na zamówienie. W naszej ofercie posiadamy również drewniane elementy schodów – podstopnie, słupki oraz poręcze. Stawiamy na bardzo indywidualne podejście do każdego klienta a dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy pomoc i fachowe doradztwo na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszej firmy. Zaawansowany park maszynowy oraz profesjonalna kadra wykwalifikowanych stolarzy - ludzi kochających swój zawód – zapewni najwyższą jakość wykonywanych zleceń, która zadowoli najbardziej wymagających klientów.