BLAT DĘBOWY
PREMIUM
PURE JODEŁKA

Drewno
Olej
Obłogowany

Jodełka - nowość

Współcześnie w światowych trendach bardzo popularne stały się ponownie wzory: jodełka francuska i jodełka węgierska, które – mimo klasycznego wyglądu – idealnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami. Postanowiliśmy nie pozostawać obojętni na światowe trendy i wprowadzić do naszej oferty kolejny unikalny produkt – blat drewniany wykonany w technologii obłogowanej we wzorze jodełki.

Blat dębowy Premium Jodełka został wykonany w wyniku procesu obłogowania płyty dębowej łączonej na mikrowczep, starannie wyselekcjonowaną drewnianą warstwą wierzchnią. By nadać produktowi spójności, proces ten powielony jest również w warstwie dolnej blatu oraz na każdym z boków. W efekcie otrzymujecie Państwo blat dębowy wzbogacony o warstwę najwyższej jakości drewna. Dzięki wykorzystaniu modnego wzoru blat jodełka zastosowany w każdym wnętrzu nada mu wyjątkowego i ponadczasowego charakteru.

Elegancki blat jodełka sprawia, że trudno przejść obok niego obojętnie – pięknie komponuje się z wnętrzami w różnym stylu.

Wymiary blatów Premium:

Grubość: 35mm - 80 mm
Szerokość: 300 mm - 1200 mm
Długość: 1000 mm - 4300 mm